Yükleniyor..

Tiandy Super Starlight Teknolojisi

İstatistikler, suçların% 80'inin gece meydana geldiğini gösteriyor. Güvenli bir gece sağlamak için Tiandy ilk olarak 2015 yılında yıldız ışığı konseptini ortaya attı ve teknolojiyi karanlık sahnede renkli ve parlak bir görüntü yakalayabilen IP kameralara uyguladı. Birkaç yıllık gelişme sayesinde, teknoloji gittikçe daha sağlam ve gelişmiş hale geliyor, şimdiye kadar teknoloji, hareket eden nesneleri neredeyse tamamen karanlık bir sahnede 0.0004Lux kadar düşük aydınlatma ile yakalamaya yardımcı olabilir, bu devrim niteliğindedir ve son teknoloji endüstri.


Bu atılım nedeniyle, Tiandy starlight ürünü dünya çapında sıcak satıştır. Tiandy starlight ürünleri tarafından geceleri çekilen aşağıdaki resimler, dünyanın her yerindeki müşterilerimizden gelen geri bildirimlerdir.

Tiandy Starlight ve süper starlight ürünlerinin temel teknolojisi, bu sektörde eşi benzeri olmayan TVP teknolojisidir. 24 saat içinde en iyi görüntü kalitesini sağlayabiliriz. Şimdi TVP4.0 teknolojisi geliyor, önceki nesillere kıyasla, çift sensörlü bu teknolojiyi kullanan kamera, neredeyse karanlıkta renkli görüntü alabiliyor, daha net görüntü ile bu atılımın yıldız ışığı teknolojisini başka bir çağa taşıyacağına inanıyoruz!
Paylaş:

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Menu0Teklif Listem
Yukarı